Hakka fänniks! Ahjamatkad
Ahjamatkad Ahjamatkad
Ahjamatkad Ahjamatkad
Kanuumatkad Eesti jõgedel!
Ahjamatkad
Ahjamatkad Ahjamatkad AVALEHT         MATKALE!         JÕED         HINNAD         HUVITAVAT         SOOMAA         KONTAKT Ahjamatkad Ahjamatkad
Ahjamatkad Ahjamatkad Ahjamatkad Ahjamatkad Ahjamatkad Kutsume kõiki osa saama võrratust ja mitmekesisest Eestimaa loodusest. Kanuumatk on sobiv aktiivse puhkuse veetmise viis nii lastele kui suurtele. Oodatud on lastega pered, sõpruskonnad, ettevõtete kollektiivid. Korraldame matkasid nii väikestele kui suurtele gruppidele. Grupi suurusele me piiranguid ei sea - matkale võib tulla kahekesi või mitmekümnekesi. Arvestame maksimaalselt kliendi soovidega.

Soovi korral leiame majutuse, sauna või seome tellitud matka ühtsesse paketti teiste üritustega.

Kanuumatk on ideaalselt sobilik ka neile, kel puudub eelnev kogemus. Samuti pole vajalik ujumisoskus - kõigile osalejatele jagatakse päästevestid. Enne matka algust juhendavad kogenud instruktorid kõiki osalejaid.

Kevad on varsti käes ja matkahooaeg alanud! Saada kiri ja pane kirja ennast meie "Soomaa listi" või küsi pakkumist suurveematkaks Lõuna-Eesti jõgedele!

Peatse kohtumiseni!

     


UUDISED
 
 

Soomaa
Alanud on regamine kevadistele Soomaa matkadele. Saada kiri või helista ja paneme sind listi kirja. Neile, kes varakult huvi üles näitavad, on garanteeritud vaba kanuu, värskeim info ning parem hind.

Galerii
Kooraste aheljärvistu

Video
Kevadine kanuumatk Peetri jõel

 
     
    Tel: +372 5836 9804,   +372 5665 2877   info@ahjamatkad.ee